Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1358
Stary 29.12.2008, 11:26
Po przebiegu kariery podobny do Beto.
'Wielki talent', grywał w młodzieżówkach,strzelał dużo.
Potem kontuzja i krach.

Moim zdaniem też talent ma, aczkolwiek nie wiem czy możemy aż tyle ryzykować, wszak potrzebujemy ofensywy od zaraz.

Na początku, myślałem, że będzie z niego drugi Smolarek. No cóż, zobaczymy...
Odpowiedz cytując