|
Po przebiegu kariery podobny do Beto.
'Wielki talent', grywał w młodzieżówkach,strzelał dużo.
Potem kontuzja i krach.
Moim zdaniem też talent ma, aczkolwiek nie wiem czy możemy aż tyle ryzykować, wszak potrzebujemy ofensywy od zaraz.
Na początku, myślałem, że będzie z niego drugi Smolarek. No cóż, zobaczymy...
|