pio napisał(a):

Ustawiamy Seiko Watch na 00:00:00 i zrobimy pomiar czasu, a w przyszłości będziesz mogła pobijać rekordy ;>
|
i wszystkie czasy wraz z datami i godzianmi będe notowac w zeszyciku i robic analizy

ale co to znaczy "w przyszłości"? że ja tak od razu tych rekordów nie mogę pobijać?
nudzę się ....