Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1991
Stary 28.12.2008, 22:35
pio napisał(a):Wyświetl post
Ustawiamy Seiko Watch na 00:00:00 i zrobimy pomiar czasu, a w przyszłości będziesz mogła pobijać rekordy ;>
i wszystkie czasy wraz z datami i godzianmi będe notowac w zeszyciku i robic analizy ale co to znaczy "w przyszłości"? że ja tak od razu tych rekordów nie mogę pobijać?


nudzę się ....