Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1980
Stary 28.12.2008, 21:41
a u mnie 4fun tv leci bo mi sie z łożka nie chce tyłka ruszyć....

kupiłam sobie swego czasu płytę feela - może byc... ale już mi się nieco przejadł