Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 28.12.2008, 21:35
250 tysi euro to ma zapisane w transfermarkcie a pewnie wyciagneloby sie go taniej, z reszta nie ma co gdybac, dla nas dla mistrza polski nie powinno byc problemow kupowac mlodych pilkarzy za taka cene bo na rynku europejskim to grosze, 250 tys euro to prawie darmo, choc jak wiemy NIC NIE WIEMY o nim

Odpowiedz cytując