Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.12.2008, 16:44
heh mikrofon ala skype to całkiem świeże wspomnienia początków

PS 31.01 Gural w studio mam nadzieje że się doczekam w końcu ;d
Powód: DGE
Ostatnio edytowane przez Zarko42 : 28.12.2008 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując