Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
62
28.12.2008, 16:44
heh mikrofon ala skype to całkiem świeże wspomnienia początków
PS 31.01 Gural w studio
mam nadzieje że się doczekam w końcu ;d
Powód: DGE
Ostatnio edytowane przez Zarko42 : 28.12.2008 o godz. 16:56.
Zarko42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zarko42
Znajdź inne posty napisane przez Zarko42