Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline
#
1950
28.12.2008, 14:04
Kamyk czyli mówisz, ze nie pijesz juz z plebsem dzisiaj... okej, foch bez emotki
http://www.youtube.com/watch?v=7VKosp7Se9U
fcz1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fcz1985
Znajdź inne posty napisane przez fcz1985