Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 28.12.2008, 12:05
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
Z uwagi na światowy kryzys trzeba się liczyć z tym,że to nie będzie ostatnia ucieczka z F1.
Ja proponuję w ramach oszczędności wymianę ekipy mechaników w zespole BMW na tańszą, kandydatów już mam.

http://pl.youtube.com/watch?v=Zg1rmjgVBZY
Odpowiedz cytując