Silvestro napisał(a):

|
Z uwagi na światowy kryzys trzeba się liczyć z tym,że to nie będzie ostatnia ucieczka z F1.
|
Ja proponuję w ramach oszczędności wymianę ekipy mechaników w zespole BMW na tańszą, kandydatów już mam.
http://pl.youtube.com/watch?v=Zg1rmjgVBZY 