Wyobraźcie sobie te przednie ,szerokie skrzydła przy wejściu w pierwszy zakręt po starcie .
Po pierwszych testach wypowiedzi Roberta nie są zbyt optymistyczne. Chyba nikt nie pisał, z zawodów
wycofała się Honda (kasa) trwają próby sprzedania , ale zobaczymy jak to się skończy. Z uwagi na światowy kryzys trzeba się liczyć z tym,że to nie będzie ostatnia ucieczka z F1.