Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 27.12.2008, 15:39
no i mądrze gadasz... tylko mi trochę zajmie zanim dojade....

Barthez nie zrozumiałam o co chodzi z parówkami jedynkami..... (prosze tego nie powiązać z kolorem moich włosów )
Ostatnio edytowane przez Ni_Ma : 27.12.2008 o godz. 15:45.