Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Barthez
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
1871
27.12.2008, 15:34
Dobra, mam pomysł, robimy najazd na "U Wiślaków"
napewno mają coś dobrego do żarcia.
ja wezmę żubrówę
Barthez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barthez
Znajdź inne posty napisane przez Barthez