|
Fani Hibs założyli jego fan club i zwą najlepszym piłkarzem jaki kiedykolwiek dla nich grał z powodu ilości wpuszczanych dla nich szmat buhahahaha.
ps. Nie mogłam oglądać od początku,, czy Artur błogosławił?
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 27.12.2008 o godz. 14:16.
|