Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1838
Stary 27.12.2008, 14:09
Fani Hibs założyli jego fan club i zwą najlepszym piłkarzem jaki kiedykolwiek dla nich grał z powodu ilości wpuszczanych dla nich szmat buhahahaha.

ps. Nie mogłam oglądać od początku,, czy Artur błogosławił?
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 27.12.2008 o godz. 14:16.