Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
5868
27.12.2008, 14:05
Przynajmniej nas nie będzie dużo kosztował... Może jak na polską ligę będzie akurat jak ulał? Ważne że nie będzie drogo kosztował.
OL Lyonaise
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OL Lyonaise
Znajdź inne posty napisane przez OL Lyonaise