Wiem wiem widziałem na stronie i tak patrząc na te butelki mam poważne wątpliwości czy był z Czech i szukam tej jednej zeby dokładnie się określić, bo pamięć nie ta

ALe i tak jestem poważnie zawiedziony tym co niedawno przeczytałem na stronie i tym co potwierdziłaś Ty tutaj. Szukam tej flaszki na stronie
EDIT: przepatrzyłem wszystkie z wszystkich krajów, ale nic mi nie zaświtało - będę musiał kumpla zapytać co to za absynt i czy w ogóle

BTW: po świętach już, a śledzie nie poszły
