Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1779
Stary 26.12.2008, 23:43
Kobieta_Wislaka napisał(a):Wyświetl post
mój tato robił kiedyś wino które się paliło... heh wszyscy moi znajomi wspominają że był taki rocznik który po jednej szklance zabijał w towarzystwie już dobrych kilka lat utrzymuje się określenie "tatowe wino" na coś co jest pieruńsko uzbrojone w procenty

jak było zielone to głowe daję że szanowny Tato "zieloną wróżkę" produkował