Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
1779
26.12.2008, 23:43
Kobieta_Wislaka
napisał(a):
mój tato robił kiedyś wino które się paliło... heh wszyscy moi znajomi wspominają że był taki rocznik który po jednej szklance zabijał
w towarzystwie już dobrych kilka lat utrzymuje się określenie "tatowe wino" na coś co jest pieruńsko uzbrojone w procenty
jak było zielone to głowe daję że szanowny Tato "zieloną wróżkę" produkował
Ni_Ma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ni_Ma
Znajdź inne posty napisane przez Ni_Ma