Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1772
Stary 26.12.2008, 23:04
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Napój bogów
Już jeden wislacki napój bogów z browaru PAMA był !

Dziękuję za więcej - z piciem to niewiele wspólnego miało ...
...nieczytelny...