Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 26.12.2008, 23:00
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Zróbmy lepiej wódkę - Wiślacką . Ale tak żeby jej nikt nie dał rady
tak z 80%, nie mniej. Tylko dla orłów xD
Napój bogów
sliwowica ma 70% to by sie mogła nadać ewentualnie..

albo "zielona wrózka" - co lepsza ma 72%
Ostatnio edytowane przez Ni_Ma : 26.12.2008 o godz. 23:04.