Wyświetl pojedynczy post
Barthez
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1737
Stary 26.12.2008, 22:08
yhy, taa, już Ci wierzę ja tak ogólnie to idę spać po dobranocce. albo nie, poczekam na koncert Dody z Wrocka