Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Barthez
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
1737
26.12.2008, 22:08
yhy, taa, już Ci wierzę
ja tak ogólnie to idę spać po dobranocce.
albo nie, poczekam na koncert Dody z Wrocka
Barthez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barthez
Znajdź inne posty napisane przez Barthez