Wyświetl pojedynczy post
Barthez
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 26.12.2008, 21:14
A ja mam do was pytanko troszkę na inny temat niż nasza Wiślacka liga, ale też o lidze w Fife gra ktoś na esl?
Powód: z powódki esl
Ostatnio edytowane przez Barthez : 26.12.2008 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując