Temat
:
fiFA09 - liga!!!
Wyświetl pojedynczy post
Barthez
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
75
26.12.2008, 21:14
A ja mam do was pytanko troszkę na inny temat niż nasza Wiślacka liga, ale też o lidze w Fife
gra ktoś na esl?
Powód: z powódki esl
Ostatnio edytowane przez Barthez : 26.12.2008 o godz. 21:14.
Barthez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barthez
Znajdź inne posty napisane przez Barthez