Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 26.12.2008, 10:42
kurde mam problem ,zostawilem brata przy kompie na dwa dni i pozmenial mi cos w ustawieniach i gra teraz sie jakims celownikiem i klawiszami w-s-a-d ,probowalem w konfiguracjii sterowania -dalem tam klawiatura i zatwierdzilem ale to samo licze na pomoc
.....
Odpowiedz cytując