kurde mam problem ,zostawilem brata przy kompie na dwa dni i pozmenial mi cos w ustawieniach i gra teraz sie jakims celownikiem i klawiszami w-s-a-d ,probowalem w konfiguracjii sterowania -dalem tam klawiatura i zatwierdzilem ale to samo

licze na pomoc