Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1654
Stary 25.12.2008, 20:31
Ja ryczę wiecznie na bajkach hehe. Dziś nawet na Autkach wyłam jak ZygZak holował tego niebieskiego . A jak na końcu maluch będzie machał do tygrysa to pewno się zapłaczę .
W ogóle jak święta? Ja się boję stanąć na wagę, ale moje sałatki i kluski z makiem zrobiły furrorę . Tato nie mógł się nachwalić ;D.
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 25.12.2008 o godz. 20:35.