Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 25.12.2008, 20:01
Co sądzicie o telefonie SE W580i lub W850i? Bo szukam jakiegoś typowo muzycznego, tylko nie za drogiego. A obiło mi się że ten jest całkiem dobry.
Powód: Przypomniałem.
Ostatnio edytowane przez zawszewiernyts : 25.12.2008 o godz. 20:23.
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.


Odpowiedz cytując