Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski
Offline
#
2056
25.12.2008, 18:26
Z internetu: Lech Poznań - mściciel polskich drużyn
Autor - LECH FAN
Cytat:
Awansujemy, bo jestesmy mścicielami Polskich drużyn. Tylko jedna drużyna wtym sezonie która wyeliminował Lech wcześniej nie wyeliminowała Polskiej drużyny w ostatnim dziesiecioleciu:
08/09 Lech-Chazar 1-0,4-1 (awans Lecha)
*pierwszy mecz Polskiej drużyny z Chazarem
05/06 Płock-Grasshoppers 0-1,3-2 (awans Grasshoppers)
08/09 Lech -Grasshoppers 6-0,0-0 (awans Lech)
04/05 Legia-Austria 0-1,1-3 (awans Austrii)
06/07 Legia-Austria 1-1,0-1 (awans Austrii)
08/09 Lech- Austria 1-2,4-2 (awans Lech)
06/07 Wisła-Nancy 1-2 (awans Nancy. Wisła odpada)
08/09 Lech- Nancy 2-2 (awans Lecha. Nancy odpada)
06/07 Wisła-Feyenoord 1-3 (awans Feyenoord. Wisła odpada)
08/09 Lech- Feyenoord 1-0 (awans Lech. Wisła odpada)
97/98 Widzew-Udinese 1-0,0-3 (awans Udinese)
99/00 Legia- Udinese 0-1,1-1 (awans Udinese)
08/09 Lech- Udinese
?
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Zbychu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zbychu
Znajdź inne posty napisane przez Zbychu