Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5813
Stary 25.12.2008, 17:03
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy masz rację ale w każdym bądź razie zaczynasz kręcić bo wtopiłeś, nawet jeśli jest takie coś, to na pewno nie wiesz czy można podpisać kontrakt z Beto (o czym przekonywałeś) bo nie wiesz czy ma klauzule.
ależ ja nic w sprawie Beto nie pisałem, napisałem tylko że można wcześniej zawrzec umowe.
zkąd przekonanie że to Beto?

Cytat:
Nie wiem czy masz rację
więc z kąd wiesz że kręce?...

i zgadzam sie z poprzedikiem, gryśc sie po świetach

ps. szukałem w googlach na temat kontraktów w Brazylii i nic znaleźc nie mogłem, a chciałem sie upewnic.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 25.12.2008 o godz. 17:13.
Odpowiedz cytując