westersyl napisał(a):

|
Nie wiem czy masz rację ale w każdym bądź razie zaczynasz kręcić bo wtopiłeś, nawet jeśli jest takie coś, to na pewno nie wiesz czy można podpisać kontrakt z Beto (o czym przekonywałeś) bo nie wiesz czy ma klauzule.
|
ależ ja nic w sprawie Beto nie pisałem, napisałem tylko że można wcześniej zawrzec umowe.
zkąd przekonanie że to Beto?
więc z kąd wiesz że kręce?...
i zgadzam sie z poprzedikiem, gryśc sie po świetach
ps. szukałem w googlach na temat kontraktów w Brazylii i nic znaleźc nie mogłem, a chciałem sie upewnic.