Wyświetl pojedynczy post
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4424
Stary 25.12.2008, 12:02
Jak w jebanej Viscie usunac cos z menu ? To jest nienormalne, za kazdym programem/gra jak ja odinstaluje to zostaje mi syf w starcie i pińcet linijek teraz mam :/
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując