Wy Cantoro tak szybko nie wysyłajcie do ME bo jak narazie mamy dwóch defensywnych pomocników i wcale nie jest powiedziane że nasz stan posiadania szybko ulegnie zmianie

Wiecie jak to czasem jest z transferami w Wiśle
edit:
Nehiar: czy mnie coś ominęło czy od kilku lat gramy dwoma def pomocnikami

?