Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3353
Stary 25.12.2008, 11:47
Wy Cantoro tak szybko nie wysyłajcie do ME bo jak narazie mamy dwóch defensywnych pomocników i wcale nie jest powiedziane że nasz stan posiadania szybko ulegnie zmianie Wiecie jak to czasem jest z transferami w Wiśle

edit: Nehiar: czy mnie coś ominęło czy od kilku lat gramy dwoma def pomocnikami ?
Ostatnio edytowane przez jasnyGwint : 25.12.2008 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując