pio napisał(a):

Grzecznie poczekam... Co się wyrywać będę - potem będzie zjeb że był na piwie z kumplami - no może dwóch piwach - a ja raban na świecie robię

i o co? o dwa piwa?
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."