Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4406
Stary 24.12.2008, 21:11
thomasson napisał(a):Wyświetl post
Mam neostradę 1mb/s
Czy tylko ja mam taki feler, że w ostatnich dniach prędkość pobierania spadła mi ze zwyczajowych 120-130 kb/s do ok. 8kb/s Może ktoś wie czym jest to spowodowane
Nie przekroczyles jakiegos limitu sciagnietych danych ?
Odpowiedz cytując