Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 24.12.2008, 19:15
U mnie też sypie i to takimi grubymi płatami aż miło wyjrzeć za okno

Byłem taki z siebie dumny bo wkońcu udało mi się nie najeść jak przysłowiowa świnia na wigilie (co roku sobie obiecywałem że za rok będzie inaczej i w ty roku się udało) jadłem tylko po odrobinie każdej potrawy i pod koniec czułem sie nawet dobrze, co z tego jak potem popiłem dwiema szklankami soku i masakra, jeszcze nigdy tak mnie brzuch nie bolał

A jak wasze "gabaryty"
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>