Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta
Offline
#
5800
24.12.2008, 18:55
No grzesiek632 ja też czekam ! Kolacja wigilijna się już skończyla , prezenty rozpakowane a ja co kilka minut urywam sie z grona rodzinnego i sprawdzam czy są jakieś newsy od redakcji . Już sie nie mogę doczekać
matizaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matizaq
Znajdź inne posty napisane przez matizaq