Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline
#
1587
24.12.2008, 18:33
śnieg? jaki śnieg? tylko zimno i ciemno, a śniegu ni huhu...
start Wigilii około 19 jakoś, a ja już najedzony
Tylko Pomka!
Maciejo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejo
Odwiedź stronę domową użytkownika Maciejo!
Znajdź inne posty napisane przez Maciejo