Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 24.12.2008, 15:39
Ja również przyłączam się do świątecznych życzeń Wszystkim wypowiadającym się w moim ulubionym temacie życzę wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku - a w nim przede wszystkim szybkich postępów w pracach budowlanych na naszym stadionie! Obyśmy na przyszłe święta mogli już podziwiać ukończoną nową trybunę wschodnią Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując