dobra, wszystkim WIŚLAKOM i WIŚLACZKOM życzę :
Świąt
białych, pachnących choinką,
spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.
Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija. I oczywiście wiele radości związanych z blaskiem naszej Białej Gwiazdy!

WESOŁYCH ŚWIĄT!
