Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1560
Stary 24.12.2008, 14:17
dobra, wszystkim WIŚLAKOM i WIŚLACZKOM życzę :

Świąt białych, pachnących choinką,
spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.
Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija. I oczywiście wiele radości związanych z blaskiem naszej Białej Gwiazdy!
WESOŁYCH ŚWIĄT!