Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1555
Stary 24.12.2008, 13:18
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Ja strajkuje z braku śniegu i na polu nic nie ubieram. Nie chce dac śniegu, to będzie miał ciemno na mym podwórku. <foch>
wierzę że nasypię do wieczora.
a poważnie, u mnie w niektórych miejscach 0,5cm warstwa śniegu.