Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.12.2008, 11:59
Mi się jeszcze takie inne poprzypominały ale się nie śmiejscie

1.Połowa moich skarpetek jest z dziurą i chodze w nich normalnie i nie mam zamiaru się ich pozbyć
2.Szklanka zimnego mleka przed pojściem spać.
3.Chodze po domu i robie wszystko aby oszczędzić porąd tzw. wyłączam wszystkim grzejniki, gasze swiatła a sam nadużywam zabardzo prądu
4.Mam bzika na punkcie naturalnego leczenia i nigdy nie chodze do lekarza.
5.Co 2 dzień wieczorem jem ząbek czosnku i natke pietruszki
6.Nigdy nie podlewam kwiatków w pokoju przez co co roku mam inne kwiatki na parapecie
7.Nie sciele nigdy łózka chyba ze mam gosci i jestem pewien w 100% że wejda do mojego pokoju i to tez sporadycznie.
8.W szafie kazda koszulka czy to po domu czy do wyjscia musi wisiec na wieszaku jak nie wisi to odrazu do prania ja wrzucam.
9. Po zrobieniu kupy siedze na kibelku jeszcze z 20 minut i czytam gazetke albo robie cos na telefonie (ale tylko w domu)
10.W moim pokoju pierdze na głos ale tylko przy domownikach
11.Nigdy nie pije jednego kieliszka wódki jak juz cos to jedno piwo.
12.Jak ksiazka mnie zainteresuje to potrafie ja czytac przez kilkanascie godzin bez odpoczynku( cała noc do rana)
13.Nie pije kawy ani napojow typu tiger
14.Jak sikam to bardzo często obsikuje muszle i posadzki bo niechce mi sie blizej podejsc do klozeta zeby nie przeniesc zarazkow na kapciach do pokoju

I to chyba juz wszystko
Odpowiedz cytując