"Kto ma rację? Czyje zgadywanki okażą się strzałem w dziesiątkę? Coś nam mówi, że żadna z powyższych opcji nie jest właściwa...

Dyskrecja jest wręcz wskazana, choćby dla dobra toczących się negocjacji."
hmmm nie rozpisujecie sie tak o tym Beto bo to moze jest zupełnie inny zawodnik...
mysle ze redakcja nie bez kozery by to ostatnie zdanie zamieszczela..... pewnie cos wiedza
