Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5792
Stary 24.12.2008, 10:56
"Kto ma rację? Czyje zgadywanki okażą się strzałem w dziesiątkę? Coś nam mówi, że żadna z powyższych opcji nie jest właściwa... Dyskrecja jest wręcz wskazana, choćby dla dobra toczących się negocjacji."

hmmm nie rozpisujecie sie tak o tym Beto bo to moze jest zupełnie inny zawodnik...
mysle ze redakcja nie bez kozery by to ostatnie zdanie zamieszczela..... pewnie cos wiedza
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując