Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1037
Stary 24.12.2008, 00:21. Coraz bliżej pozostania przy Reymonta
http://www.wislasoccer.com/news_item_10230.htm

Coraz bardziej prawdopodobnie jest to, że zostaniemy wiosną na Reymonta! Nadal jednak nie wiemy, gdzie Wisła zagrałaby po zakończeniu tego sezonu. Ostatnio w grę wchodzą już tylko i wyłącznie: stadion Hutnika, Jaworzno i Sosnowiec. Jednak każda z tych trzech opcji jest tak na prawdę w większym bądź mniejszym stopniu szkodliwa pod wieloma względami dla naszego klubu. Dlatego jeśli w rundzie wiosennej zostaniemy ostatecznie na R 22 to zróbmy wszystko aby stworzyć na trybunach wspaniałą atmosferę! Ja osobiście wierzę, że szczęście nam dopisze i zostaniemy na stadionie im. H. Reymana dłużej niż tylko do końca tego sezonu.

Weźmy sobie do serca ten ostatni akapit tego artykułu. Bo od naszej postawy wiosną wiele może zależeć. Musimy zrobić wszystko co tylko się da, aby nie dopuścić do tego żeby Wisła tułała się po jakichś innych boiskach i abyśmy mimo wszystko zostali na Reymonta!
Odpowiedz cytując