A ja właśnie rozesłałem świąteczny spam po listach kontaktowych. Ale ja się przynajmniej wysiliłem, żeby od serca napisać. W sumie wam też mogę to zaaplikować( ale jestem wspaniałomyślny, nie

) także Wesołych Świąt.
Cytat:
No to będzie tak. Czego ja wam mogie życzyć, czego wy byśta nie mięli, a czegośta by nie musiały mie zabierać.
Jak nie mata miłości, to wam życza miłości, jak wam trza szczęścia, to wam życza szczęścia, jak wam trza piniędzy, to nie do mie bom gołodupiec. Zdrowia to wam akurat życzyć nie trza bo się trzymacie jak choinka we Trzech Króli Hej.
Tedyż życza wam wora prezentów i cuduśków wszelakich, co to byśta se mogli żyć w spokoju i prospericie chociażno te kilko dni w roku. Tedyż kończem i od stołu wiencej nie odciongam, bo na stojąco się nie pije. Jeden zmoczył nogi to mu gardło padło, drugi zmoczył gardło, to na nogach nie mógł ustać. Tedy z życzeniami umiaru w alkoholiźmie kończę swe wypociny hej.
|