no własnie w naszych....
dostałam dziś sporo smsów z życzeniami, co drugi iwerszyk sie powtarzał

. Weszłam na pierwszą lepszą stronę na necie z życzeniami i zobaczyłam je w zakładce "Bozonarodzeniowe".... i co ja mam myślec o takich znajomych? co nawet się nie wysilą na nic od serca... ech szkoda gadac..
