Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1509
Stary 24.12.2008, 00:00
pio napisał(a):Wyświetl post
To akurat w naszych rękach
Jak komuś się tandetne składanie życzeń nie podoba, to zrobi to jak należy, inni pójdą na łatwiznę
no własnie w naszych....
dostałam dziś sporo smsów z życzeniami, co drugi iwerszyk sie powtarzał . Weszłam na pierwszą lepszą stronę na necie z życzeniami i zobaczyłam je w zakładce "Bozonarodzeniowe".... i co ja mam myślec o takich znajomych? co nawet się nie wysilą na nic od serca... ech szkoda gadac..