westersyl napisał(a):

|
Z całym szacunkiem ale nie wiem z czym oni się kryli, wiem, że to głupia analogia ale tego gościa nawet nie ma na transfermarkt i nawet autorzy tekstu nie ustalili w jakim klubie on grał ostatnio. Bednarz chyba daję sobie wkręcić kota w worku. Chciałbym się mylić ale to, że proponujemy mu roczny kontrakt mówi nam wiele.
|
W tym niusie, autor napisał, że Marcelo nazywa się Guedesa de Lima, a przecież On się nazywa Antonio Guedes Filho. Więc nie wiem czy brać na poważnie tą informację, zresztą dopóki nie zobacze jakiegoś zawodnika w koszulce Wisły, nie uwierze...