Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 23.12.2008, 23:23
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
ja na dębowo ten wieczór rozmiękczam...
Alkoholiczka? ładnie to tak w przeddzień Wigilii popijać?

Kamyk - wara od blondynek ! staje tutaj zdecydowanie w ich obronie (oczywiście tych naturalnych! nie tlenionych!), mimo, że czasem głupie, to jednak ta słowiańska uroda <marzyciel> ..