Ni_Ma napisał(a):

|
ja na dębowo ten wieczór rozmiękczam...
|
Alkoholiczka? ładnie to tak w przeddzień Wigilii popijać?
Kamyk - wara od blondynek !

staje tutaj zdecydowanie w ich obronie (oczywiście tych naturalnych! nie tlenionych!), mimo, że czasem głupie, to jednak ta słowiańska uroda <marzyciel> ..