bbbnba co ty się tak pienisz
to wiślackie forum i raczej się przyzwyczaj

w polemikę możesz wdawać się na forach stricte kibicowskich a nie klubowych - na klubowych zawsze jest megalomania więc raczej wstrzymaj się od komentarzy dotyczących Lecha, Legii etc etc bo Cię tu zagryzą
więc dobrze Ci radzę.. przemilcz i ciesz oczy inną kwestią (ewenementem tego forum na skalę krajową)
wracając do tematu "Ekstraklasy" to wg mnie (wg MNIE!!!!) nie będzie widać zbyt wiele po ruchach transferowych Lecha, Legii, i Wisły. Nawet jeśli gdzieś dojdzie Garguła, gdzieś 5 bośniako-chorwatów.
Najbardziej widoczne będzie to w Jagiellonii, Górniku, itp, klubach co słabo przędą a "wzmacniają się" byłymi (bo już podstarzałymi ale jeszcze nie starymi) gwiazdami ligi. Te drużyny pomimo naboru tylko ex-gwiazdorów, będą z powodzeniem walczyć o utrzymanie w meczach ze słabszymi drużynami...