Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3342
Stary 23.12.2008, 22:54
bbbnba co ty się tak pienisz
to wiślackie forum i raczej się przyzwyczaj
w polemikę możesz wdawać się na forach stricte kibicowskich a nie klubowych - na klubowych zawsze jest megalomania więc raczej wstrzymaj się od komentarzy dotyczących Lecha, Legii etc etc bo Cię tu zagryzą

więc dobrze Ci radzę.. przemilcz i ciesz oczy inną kwestią (ewenementem tego forum na skalę krajową)

wracając do tematu "Ekstraklasy" to wg mnie (wg MNIE!!!!) nie będzie widać zbyt wiele po ruchach transferowych Lecha, Legii, i Wisły. Nawet jeśli gdzieś dojdzie Garguła, gdzieś 5 bośniako-chorwatów.
Najbardziej widoczne będzie to w Jagiellonii, Górniku, itp, klubach co słabo przędą a "wzmacniają się" byłymi (bo już podstarzałymi ale jeszcze nie starymi) gwiazdami ligi. Te drużyny pomimo naboru tylko ex-gwiazdorów, będą z powodzeniem walczyć o utrzymanie w meczach ze słabszymi drużynami...
Odpowiedz cytując