|
Senior Member
Offline
|
#29

23.12.2008, 21:09
|
Bi@ły89 napisał(a): 
Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?
|
Otwórz za pomocą winampa
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|
|