Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.12.2008, 21:09
Bi@ły89 napisał(a):Wyświetl post

Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?
Otwórz za pomocą winampa

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując