|
Tylko pogratulować Gargule menadzera ten cały Osuch gra zeby jak najwiecej dla siebie i Łukaszka zagarnąć ma swój portal i pisze co mu wygodne tak zeby negocjacje były pod jego dyktando.
Szczerze mam nadzieje ze ten cały cyrk skończy sie jak najszybciej szkoda by było zebyśmy sie skupili na Gargule kosztem innych transferów. Oby tylko ten cały transfer w końcu wypalił i Łukasza zobaczymy na Reymonta.
|