Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5766
Stary 23.12.2008, 20:33
Tylko pogratulować Gargule menadzera ten cały Osuch gra zeby jak najwiecej dla siebie i Łukaszka zagarnąć ma swój portal i pisze co mu wygodne tak zeby negocjacje były pod jego dyktando.
Szczerze mam nadzieje ze ten cały cyrk skończy sie jak najszybciej szkoda by było zebyśmy sie skupili na Gargule kosztem innych transferów. Oby tylko ten cały transfer w końcu wypalił i Łukasza zobaczymy na Reymonta.
Odpowiedz cytując