Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
1454
23.12.2008, 19:05
Kamil
napisał(a):
aja jupi jupi jej
sergio pewnie sie leczy jeszcze po wczorajszym,
panowie jak tam przygotowania do pastoralki? wodka sie juz mrozi?
Czym sie strułeś tym sie lecz
ale to dopiero po kolacji.
Ale dzisiaj ujowy dzień... ukradli mi telefon w pracy,a jak pojechałem kupic nowy...
dostałem mandat 35 funtów
I jak tu sie nie wku....ć
No to prezent pod choinke jak znalazł!
TYLKO WISŁA!
sergio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sergio
Znajdź inne posty napisane przez sergio