Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 23.12.2008, 19:05
Kamil napisał(a):Wyświetl post
aja jupi jupi jej
sergio pewnie sie leczy jeszcze po wczorajszym,
panowie jak tam przygotowania do pastoralki? wodka sie juz mrozi?
Czym sie strułeś tym sie lecz ale to dopiero po kolacji.
Ale dzisiaj ujowy dzień... ukradli mi telefon w pracy,a jak pojechałem kupic nowy...
dostałem mandat 35 funtów

I jak tu sie nie wku....ć



No to prezent pod choinke jak znalazł!
TYLKO WISŁA!