pysio napisał(a):

Garguła podpisze kontrakt z Wisłą
a więc mamy pierwszy transfer za gotówkę..
250 tys euro dla Bełchatowa
200 tys euro dla Garguły za podpis
====
450 tys euro poszło na transfer oby było warto!
|
griegorie z galamazem byli juz na lotnisku a to napisal przeglad sportowy ktory tez obwiescil wyprzedaz Wisly...trwa sezon ogorkowy wiec czeba cos napisac zeby ktos gazete kupil....