Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5759
Stary 23.12.2008, 17:24
pysio napisał(a):Wyświetl post
Garguła podpisze kontrakt z Wisłą

a więc mamy pierwszy transfer za gotówkę..

250 tys euro dla Bełchatowa
200 tys euro dla Garguły za podpis
====

450 tys euro poszło na transfer oby było warto!
griegorie z galamazem byli juz na lotnisku a to napisal przeglad sportowy ktory tez obwiescil wyprzedaz Wisly...trwa sezon ogorkowy wiec czeba cos napisac zeby ktos gazete kupil....
Odpowiedz cytując