Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.12.2008, 16:40
Bi@ły89 napisał(a):Wyświetl post
Moja tapeta, którą mam już długo
http://i39.tinypic.com/2lid204.jpg

Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?
U mnie wystarczyło pobrać na pulpit kliknąc 2razy i już smiga
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując