Temat
:
Pimp my desktop
Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
28
23.12.2008, 16:40
Bi@ły89
napisał(a):
Moja tapeta, którą mam już długo
http://i39.tinypic.com/2lid204.jpg
Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?
U mnie wystarczyło pobrać na pulpit kliknąc 2razy i już smiga
ɐɪʌoɔɐɹɔ
WislakWiDoK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislakWiDoK
Znajdź inne posty napisane przez WislakWiDoK