Moja tapeta, którą mam już długo
http://i39.tinypic.com/2lid204.jpg
Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?
