Temat
:
Pimp my desktop
Wyświetl pojedynczy post
MayoneS
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: V
Offline
#
25
23.12.2008, 15:20
Ma ktos dostep, lub moglby ktos zrobic tapete w rozdzielczosci 1280x1024 z vlepy White Star Power z gosciem z Ku Klux Klanu ? (mam nadzieje ze wiecie o ktora mi chodzi
)
MayoneS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MayoneS
Znajdź inne posty napisane przez MayoneS