Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1321
Stary 23.12.2008, 12:45
Gdybym był Bednarzem to bym zaczął studiować nazwiska zawodników, którym się kończą kontrakty w średniakach rosyjskich. Będą dobrzy kopacze od wyciągnięcia za rozsądne, moim zdaniem pieniądze. Jakby na to nie patrzeć kryzys jebnie ich tak mocno,że zaraz zaryją łbem o beton. Dość powiedzieć, że sponsor- choć tutaj sprawę jakoś rozwiążą, bo Łużkow Mer Moskvy też coś tam łoży- FK i CSKAA koszykarzy rozważa wycofanie się ze sponsorowania sportu. Kilka miliardów jest w tył. Rzecz jasna kryzys dotyczy tylko tych, którzy są daleko od Kremla i na"dofinansowanie" nie mają co liczyć. CSKAA finansowanie ma zapewnione na solidnym poziomie. Jest to klub armijny więc z budżetu kasa popłynie,nawet jak Sibbank się wycofa. Także Lokomotiv ma zapewnioną egzystencję, właścicielem są koleje, także Terek Grozny nie może narzekać. Jest finansowany z funduszu wspierającego"odbudowę" Czeczenii, a że tam się nic nie buduje... Dynamo Moskwa może najgorzej skończyć, wszak właściciel handluje piaskiem. Gazprom to już inna bajka. Kasę z budżetu bierze na przetrwanie. To tak z grubsza, sygnalizuję tylko, że otiwiera się całkiem nowy rynek, z którego można kogoś dobrego wyciągnąć. Wiadomo,że najlepsi pójdą na zachód, ale ilu ich będzie, 5- 6 z całej ligi?
Czas pracuje na naszą korzyść.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując