Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1424
Stary 23.12.2008, 11:49
Jak to jeden placek? A moje dwie sałatki?

Kamil napisał(a):Wyświetl post
przyjdzie i potwiedzi ze nic nie wysylalem
bedziesz jeszcze wykupywal spoty w tv zeby wyglosic przeprosiny za te pomówienia
sergio napisał(a):Wyświetl post
bidny jestem nie stac mnie a zreszta wróci to opowie...jak wogóle wróci
sergio, zacznij zbierać na te spoty
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 23.12.2008 o godz. 12:29.