Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
1424
23.12.2008, 11:49
Jak to jeden placek? A moje dwie sałatki?
Kamil
napisał(a):
przyjdzie i potwiedzi ze nic nie wysylalem
bedziesz jeszcze wykupywal spoty w tv zeby wyglosic przeprosiny za te pomówienia
sergio
napisał(a):
bidny jestem nie stac mnie a zreszta wróci to opowie...jak wogóle wróci
sergio, zacznij zbierać na te spoty
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 23.12.2008 o godz. 12:29.
Tiramisu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tiramisu
Znajdź inne posty napisane przez Tiramisu